top of page

En çok sorulan sorular

 • Ürünleriniz Doğa Dostu mu?
  Evet kesinlikle! Bu sayede sadece sizlere değil dünyaya da iyi bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Es Sanat kumaş ürünlerimiz %100 Türk Pamuğu ile özel olarak dokunmuştur. Ayrıca kalemlerimizde tamamen sağlığa zararlı olmayan boyalar kullanıldığından çocuklarınız ve sizler tarafından güvenle kullanılabilir. Ürün teslimat paketlerimizde de geri dönüştürülebilir veya tamamen biyolojik olarak parçalanabilir gönderim ürünlerini kullanıyoruz.
 • Boyama ürünleri hangi yaş için uygundur?
  Es Sanat ürünleri eli kalem tutan herkes için mükemmeldir.
 • Boya, kumaşlardan yıkanınca çıkıyor mu?"
  Es Sanat ürünleri ile birlikte sizlere sunduğumuz kalemler, suda çözünür olduğundan kumaşlarımız üzerinden 40 derecede makinada yıkandığı zaman hiçbir iz bırakman çıkar.Satın aldığınız Es Sanat ürünleri test edilmiştir. Bu nedenle ister beyazlarla ister diğer açık renkli çamaşırlarınız ile güvenli bir şekilde yıkayabilirsiniz. Kalemlerimizin mürekkebi diğer çamaşırlarınıza bulaşmaz ve tüm çamaşırlarınız makineden mürekkepsiz çıkar.
 • Es Sanat ürünleri kalemle mi satılıyor?
  Evet, ürünlerimizi kalemle birlikte satışa sunuyoruz. Kalemler bittiğinde bizden tedarik edebilirsiniz.
 • Birlikte verilen kalemler sağlıklı ve güvenilir mi?
  Kalemlerimiz Avrupa Birliği Standartlarına uygun ve sertifikalıdır. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.
 • Boyama sırasında renkler kumaştan alta geçer mi?
  Geçebilir, ancak başka bir yıkanabilir öğenin üzerini boyuyorsanız, mürekkep yıkanınca çıktığı için sorun olmaz. Yine de altına koruyucu bir tabaka kullanınız.
bottom of page