top of page

KARGO&İADE

KARGO

Siparişlerinizi olabildiğince hızlı bir şekilde size ulaştırabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Size geçekçi teslimat tarihlerini veriyoruz ancak kontrolümüz dışında oluşabilecek teslimat gecikmelerini ön göremediğimiz durumlar oluşabileceğini anlayacağınızı umuyoruz.

Es Sanat ürünlerini öğlene kadar sipariş verirseniz aynı gün kargoya veriyoruz. Öğleden sonraki siparişler ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi günü öğleden sonra alınan siparişlerin kargo işlemleri Pazartesi günü yapılır. Çok acil siparişleriniz olursa lütfen bizi arayın. Söz veremiyoruz ama elimizden geleni yapmaya çalışırız.

Stoklarımızın tükenmesi durumunda sipariş ettiğiniz Es Sanat ürününü ön siparişte tutmayı tercih ediyoruz. Tahmini teslimat tarihi ve durum bilgisi için sizinle iletişime geçeceğiz.

YURT İÇİ 300 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Türkiye’de siparişinizi teslim etmek için Aras Kargo ile sizlere hizmeti kullanıyoruz.

Kargo tesliminde evde yoksanız?


Aras Kargo ile Es Sanat ürünlerinin teslimatları imza karşılığı yapılır. Eğer teslimat adresinde yoksanız, Kargo yetkilisi size bir not bırakacaktır ve 7 iş günü içinde Kargo şirketi ile iletişime geçmeniz gerekir. Eğer herhangi bir iletişim kurulmazsa, paketiniz otomatik olarak bize iade edilecek ve sizden yeniden gönderim için iki kargo ücreti tahsil edilecektir.

İADE

Satın almış olduğunuz Es Sanat boyama ürününü iade etmeniz durumunda ürün iade alan servis tarafından incelenir ve kusursuz teslimat gerçekleştirmeniz durumunda tarafınıza geri ödeme ile ilgili e-posta yoluyla bildirimde bulunulur.


İade almayı uygun bulmamız için, ürünün orijinal ambalajında size gönderdiğimiz şekilde temiz ve kullanılmamış olması gerekir.


İade edilen ürünlerde, iade maliyetinden siz sorumlu olursunuz.
 

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir - maalesef indirimli satış ürünleri iade edilemez.

 

Genellikle ödeme yapmak için kullandığınız yöntemi kullanarak size geri ödeme yaparız.
Bunu mümkün olan en kısa sürede ve iptal talebinizi aldığımız veya size geri ödeme hakkınız olduğunu e-posta ile bildirdiğimiz günden itibaren 30 gün içinde işleme koyarız.

 

Kusur nedeniyle iade edilen ürünler, ürünün size gönderilmesi için teslimat ücretleri ve geri göndermeniz durumunda oluşan maliyet dahil olmak üzere tam olarak tarafınıza iade edilir.
 

Hatalı yıkama nedeniyle oluşan hasarlı ürün iade veya değişimi kabul edilmemektedir. Bu nedenle lütfen ürün kullanım etiketlerimizi mutlaka okumanızı öneriyoruz.

Ürün İadelerinde nakliye sırasında kaybolan paketlerin sorumluluğunu kabul edemiyoruz.

bottom of page